Baidarės

Nuomojame tvirtas ir stabilias dvivietes atviro korpuso baidares Wavesport VISTA pagamintas Jungtinėje Karalystėje. Tai vienos populiariausių turistinių baidarių kurių privalumus įvertino daugelis vandens sporto, turizmo, pramogų mėgėjų ir entuziastų visoje Europoje bei Lietuvoje. VISTA dar vadinamos šeimos baidarėmis nes jos yra erdvios ir turi galimybę įdėti papildomą sėdynę vaikui tad plaukti galima ne tik poroje bet kartu su vaiku arba keturkoju augintiniu. Baidarės gale yra hermetiškai uždaroma ertmė, čia galėsite sudėti drėgmei neatsparius ar vertingesnius asmeninius daiktus. Baidarės priekyje taip pat yra erdvė kurioje apsaugotos nuo vandens purslų bus jūsų kuprinės, kelionės metu nereikalingi daiktai nesimaišys po kojomis. Be to, jums gali būti naudingos ir baidarės priekyje bei viršuje esančios papildomos inventoriaus tvirtinimo gumos.
VISTA baidare

Baidarė Wavesport VISTA - stabilus plaukimas, lengvas valdymas ir komfortas
Ilgis: 485 cm Plotis: 82 cm Svoris: 41 kg Vietos: 2+1 Maksimali apkrova: 300 kg

VISTA baidarės yra universalios, jos tinka plaukti ir siauresnėmis kiek akmenuotomis upėmis ir plačiomis, ramiomis upėmis bei ežerais. Baidarės pagamintos presuoto polietileno (HDPE) kuris yra atsparus smūgiams.

Tai ideali turistinė baidarė trumpiems ir ilgiems maršrutams, lėtoms ir ramioms vandens kelių tyrinėjimo ekspedicijoms. Baidarės forma išlieta taip kad stabiliai laikytųsi ant vandens ir išlaikytų plaukimo kryptį, todėl baidare lengva irtis ir valdyti, apsukti plaukimas būtų tolygus. Užtikrintai jausis ne tik irklavimo entuziatas bet ir pradedantysis. Paminkštintos sėdinės su aukštais atlošais užtikrina patogią sedėseną ir apsaugo nuo nugaros skausmo plaukiant net ir ilgą laiką. Reguliuojamos pėdų atramos leidžia nustatyti patogų atstumą ir kojų sulenkimo kampą. Irklavimas šiomis baidarėmis – tikras malonumas, jas lengva manevruoti, nereikia daug pastangų norint pasiekti didesnį greitį.

Abiejuose baidarės galuose įtaisytos rankenos - patogu ištraukti baidarę ant kranto ar pernešti.

Pagrindinė taisyklė vandenyje – būti atsargiam ir elgtis atsakingai, žinoti kaip elgtis atsitikus nelaimei vandenyje, ką daryti pradėjus skęsti arba kaip gelbėti skęstantįjį.

Baidarių ypatybės

Stabilumas
Lengvas valdymas
Patogios sėdynės
Erdvus denis
Galimybė įdėti papildomą vaikišką sėdynę
Daug vietos daiktams
Papildomo inventoriaus tvirtinimo gumos
Dvi nešimo rankenos
Kviečiame atvykti pailsėti pas mus, į vieną gražiausių vietų Lietuvoje, pažinti Vilniaus, Ignalinos rajono, Labanoro girioje tekančias upes, laukinę gamtą, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis vaizdingais upių vingiais ir vietos kraštovaizdžiais.