Baidarės su nakvyne sodyboje ar stovyklavietėje

baidariu nuoma su nakvyne

Artėjant vasarai jau galima pradėti planuoti atostogų laiką. Kelionės po Lietuvą, susipažįstant su gražiausiais gamtos kampeliais, upėmis ir ežerais – tai vienas geriausių būdų pailsėti. Vis tik, kelionė automobiliu ar autobusu nebus tokia įdomi, kaip plaukimas baidarėmis. Pamažu plaukiant upe prieš akis atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai, pasitinka čiulbanti ir vietoje nenustygstanti gyvūnija. Tereikia pasiruošti mobiliuosius telefonus ir atlaisvinti vietos nuotraukos, nes garantuojame, kad parsivešite „krūvą“ įspūdingų kadrų.

Norint, kad plaukimas baidarėmis taptų puikia pramoga ir poilsiu reikėtų pasiruošti ir susiplanuoti kelionę, o tai tikrai nėra sudėtinga. Pradžioje pagalvokite kiek laiko skirsite – parą, dvi ar tris. Mes iš patirties siūlome keliauti baidarėmis su nakvyne, nes vienos dienos neužtenka, norint nusimesti per darbus sukauptą įtampą ir atsipalaiduoti. Plaukiant baidarėmis su nakvyne galima niekur neskubėti, skirti laiko sustojimams ir gamtos apžvalgai. Mūsų suplanuotais maršrutais pakeliui rasite puikių vietų, senoviškų vienkiemių, įdomių kaimelių, kuriuos galėsite parodyti vaikams ir neskubėdami apžiūrėti.

„Baidarių nuoma“ Aukštaitijoje – geriausi maršrutai su nakvyne

Mes, „Baidarių nuoma“ komanda, sudarėme geriausius maršrutus Aukštaitijoje, kurių ilgis nuo 28 iki 42 km. Pasirinkite vieną iš jų pagal savo galimybes. Plaukiant su vaikais pirmuosius kartus galima pradėti nuo lengvesnio baidarių maršruto. Toks būtų Kiaunos upe ir Žeimenos upe, kurio ilgis 35 km. Tai vienas populiariausių vandens pramogų gerbėjų maršrutų, kuriame atsiveria Labanoro girios ir Aukštaitijos regioninio parko gamtos grožis.

Jeigu jums baidarių nuoma nėra naujiena, jau esate plaukę anksčiau, siūlome išmėginti 28 km maršrutą Žeimenos upe. Šioje šiek tiek sudėtingesnėje kelionėje nepamirškite pailsėti ir pasigrožėti Žeimenos upę apsupusiais ežerais ir ežerėliais, paslaptinga miško tankme, kaimeliais ir Švenčionėlių miesteliu.

Rinkitės jums įdomiausią kelionę ir spauskite ant nuorodos baidarių maršrutai, norėdami susipažinti su visomis mūsų siūlomomis kelionėmis vandeniu.

Kelionėje rasite vietų, kuriose galima skaniai pavalgyti

Baidarės su nakvyne neturėtų būti kažkoks maratonas. Todėl raginame kelionėje neskubėti, skirti laiko apylinkių apžvalgai, poilsiui, užkandžiams ir maistui.

Šiek tiek maisto ir gėrimų pasiimkite iš namų, tačiau pavalgyti galėsite ir įvairiose viešose ir privačiose stovyklavietėse pakeliui – „Žeimenos“, „Bebrynės“, „Arvydo“, „Buivydų“ ir kt. Plaukdami pro Kaltanėnus pasimėgaukite „Kaukazietiškos virtuvės“, įsikūrusios šalia Žeimenos upės, skaniais patiekalais ar apsipirkite „Aibės“ parduotuvėje ir surenkite savo šventiškas vaišes gamtoje.

Kur pernakvoti?

Kad baidarių nuoma su nakvyne nekeltų streso, iš anksto suplanuokite, kur pernakvoti. Jūs galite pasirinkti komfortišką poilsį sodyboje ar šiek tiek ekstremalesnį gamtoje, stovyklavietėje. Plaukdami įvairiais maršrutais jums bus patogu apsistoti ,,Bebrynė“, „Sudotos“, „Žeimenos“ stovyklavietėse, „Platumų“, „Gamtoje“ poilsiavietėse ir kt.

Nakvynė gamtoje, palapinėje – tai neįtikėtina patirtis vaikams ir suaugusiems! Atsiplėšus nuo miesto triukšmo ir patogumų miegas palapinėje, aplinkui čiulbant paukščiams ir girdint medžių ošimą, suteikia stulbinantį laisvės ir laimės pojūtį. Tai reikia pabandyti bent kartą gyvenime!

Mūsų sudaryti baidarių maršrutai siekia ir poilsio sodybas, kuriose taip pat galima pernakvoti. Mes siūlome apsistoti Aukštaitijos nacionaliniame parke įsikūrusioje sodyboje ant ežero kranto. Čia patogiai išmiegosite net ir lyjant lietui.

„Baidarių nuoma“ komanda norėtų, kad jūs visiškai atsipalaiduotumėte po dienos kelionės, todėl suteikia galimybę išsinuomoti kubilą ir užsisakyti pirtį. Nieko nėra maloniau kaip po fizinės veiklos pasikaitinti pirtelėje, panirti į kubilą  ir maloniai šnekučiuojantis su kelionės palydovais „atsijungti“ nuo viso pasaulio.

Linkime visiems, pasirinkusiems baidares su nakvyne, neišdildomų įspūdžių, plačios šypsenos ir gerų orų!